מי אני?

היי, וברוכים הבאים לבלוג שלי.
שמי דגנית, אני כבר לא בת 16, אבל יודעת משהו... (במיוחד על מתוקים ♥)  ואת הבלוג הזה הקמתי למען כל אלו שבתחילת הדרך בעולם הבישול והאפייה. ו/או אלו שאוהבים לחדש ולהתרענן כל פעם במתכון חדש ו/או לאלו (ומבלי להעליב) שלא ממש מצליח להם במטבח.

אני נולדתי וגדלתי בקיבוץ. כך שאני לא ממש יכולה לספר לכם שתמיד החזקתי לאמא את הסינר כשהיא בישלה. ושהריחות והטעמים עדיין צרובים לי בזיכרון. אבל בדיוק בגלל זה כאשר עזבתי את הקיבוץ, הבנתי שמעכשיו ישתנו דברים ואם לא אבשל בעצמי (לעצמי)  אף אחד לא יעשה זאת עבורי ובטח ובטח שלא יאפה עבורי. ומנקודת הבנה זו, התחלתי לאסוף מתכונים מכל מי שרק היה מוכן לתת.

מהשכנות החדשות שלי, זו התימניה מקומה ראשונה, וזו המרוקאית מקומה שלישית וגם הטריפולטאית שמעבר לכביש וכמובן מהפולניה שושנה שעדיין בקיבוץ.

התחלתי בניסוי המתכונים ובהכרת תבלינים חדשים שבחיים לא שמעתי את שמם ובטח לא הכרתי את טעמם.

מאז עברו שנים רבות והניסיון המטבחי שלי גדל והשתפר. ואני המשכתי עם נטיית לבי ולמדתי את רזי הקונדיטוריה בביה"ס של השף אורן גירון.

אני מאמינה כי מלאכת הבישול והאפייה היא אומנות, והתוצאות הן יצירות אומנות אישיות לכל דבר ועניין -והכי חשוב הוא - שכל אחד יכול!

ואם הגעתם כבר לכאן זה סימן שאתם כבר מוכנים לצאת לדרך... ואני מצידי אעשה הכל כדי שהמתכונים לא יהיו מסובכים מידי וההוראות יהיו מובנות.(כולל תמונות כמובן).

באהבה דגנית

‏2 תגובות

 1. לבנה רייזר ב- 22 בפברואר 2017 בשעה 22:05

  היי דגנית
  אוהבת את המתכונים שלך …
  בהצלחה !

  • Dhilf64 ב- 23 בפברואר 2017 בשעה 10:25

   תודה רבה לבנה

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: