שייק פירות

הפעם אני במצב רוח פיוטי מעט 🙂 אז תחזיקו חזק כי ממריאים… השבוע ברחנו, אני והחצי שלי, מהחום והלחות באזור השפלה ונסענו לביקור בירושלים. היא מצידה, כנראה שמחה כי היא קיבלה אותנו במזג אויר כל כך מלטף ונעים שנפתח לי את הלב, עד שפצחתי בשיר "אויר הרים צלול כיין"… (מכירים נכון?) תאמינו לי, אתם בני מזל שהמקלדת רק מעבירה מילים כתובות ולא צלילים. כי השירה שלי יכולה הייתה, להוריד גשם במיידי :-). אבל בואו נעזוב לרגע את החלומות ונתמקד במציאות. והיא שכשחזרתי הביתה, שבתי בגדול ללחות ולחום המייגעים.  במחשבה שאני חייבת לעשות משהו בכדי להקל עלי ועל בני ביתי במעט מהמועקה של החום הזה.
ראשית לקחתי את כל הפירות שהיו לי במקרר וכבר לא נראו כל כך טוב. שטפתי,קילפתי וחתכתי לקוביות. הכנסתי כל פרי אל קופסא נפרדת והכנסתי להקפאה. (אפשר להסתפק גם בשקית ניילון ). לאחר מכן וידאתי שבמגירת הקרח אכן יהיה קרח. ובהרגשה טובה שכבר כמעט יש לי את הכל. רכשתי לעצמי 4 בקבוקים חמודים עם קש. ככה שגם יהיה נחמד להגיש. ובערב שכולנו היינו בבית והתחלנו להתלונן על מזג האויר. נזכרתי בכל ההכנות שלי וניגשתי לעבודה.

השייק שלי התקבל בברכה ובאהבה ע"י כל בני הבית. ונחל הצלחה מרובה. אצלי בבית היו מנגו,נקטרינה ובננות. אבל אם אצלכם נשארו פירות אחרים אתם חופשיים להחליף. כמו כן אני לא הוספתי סוכר או ממתיק אחר אלא השתמשתי בכמה תמרים מסוג מג'הול ביחד עם מעט מיץ תפוזים. שסיפקו לנו את המתיקות.
ולכם,חברים, תיפחו לעצמכם על השכם שהצלחתם להחזיק מעמד בסיפור הזה שלי. ולא לחצתם על העכבר כדי להמשיך הלאה. ובמיוחד עבורכם הנה המתכון. (אם אפשר לקרוא לזה מתכון).

 

המצרכים:

(מתאים לכ- 2 כוסות גדולות)

  • 1 בננה
  • 2 כוסות פרי חתוך (אני השתמשתי במנגו ונקטרינה)
  • 2-3 תמרים מסוג מג'הול (ללא הגרעין כמובן 🙂 )
  • 1/2 כוס מיץ תפוזים
  • 1/2 כוס קרח (3-4 קוביות)

ההכנה:

  1. הכניסו הכל אל הבלנדר והפעילו. עד לקבלת משקה אחיד.
  2. טעמו לפני המזיגה. במידה והטעם ו/או המרקם לא לטעמכם אתם יכולים להוסיף פרי או מיץ לקבלת המטעם והמרקם הרצויים לכם.
  3. מיזגו לכוסות הוסיפו קש והגישו.

 

 

לרוויה לכולם ולהתראות במתכון הבא!

 

 

∴⇔⇔⇔∴⇔⇔⇔∴⇔⇔⇔∴⇔⇔⇔∴⇔⇔⇔∴⇔⇔⇔∴⇔⇔⇔∴

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: